Lejupielādēt katalogu

Lietošanas noteikumi

 Uzņēmuma Avtodelo interneta vietnes vispārējie nosacījumi

 

Interneta vietne, kas pieejama vietnē www.avtodelo.lv, ir paredzēta privātai lietošanai. Apmeklējot vietni www.avtodelo.lv vai izmantojot publicēto informāciju par produktu un pakalpojumu sniegšanu, jūs vai jūsu pārstāvētā persona piekrītat zemāk sniegtajiem tīmekļa vietnes lietošanas noteikumiem. Mēs paturam tiesības mainīt vai atjaunināt interneta vietnes lietošanas noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma, kā arī veikt izmaiņas vietnē piedāvātajā saturā, produktos, pakalpojumos. Jebkuras izmaiņas būs obligātas lietotājiem, kuriem jāiepazīstas ar interneta vietnes lietošanas noteikumiem. Izmaiņas stājas spēkā pēc publicēšanas inerneta vietnē www.avtodelo.lv. Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem izdevumiem vai zaudējumiem, kas radušies, izmantojot vietni.

 

 

Piedāvāto pakalpojumu izmantošana

Visa informācija un produktu apraksti, kas publicēti vietnē www.avtodelo.lv, tiek uzskatīti par Avtodelo īpašumu. Vietnē attēlotie attēli, fotogrāfijas un informācija ir balstīta uz datiem, kas ir spēkā brīdī, kad tos ievieto internetā, vai ieviešot attiecīgus grozījumus un papildinājumus. Mēs nevaram garantēt, ka visa informācija ir derīga brīdī, kad skatāt vietni. Uzņēmumam Avtodelo, pamanījis kļūdas vai neprecizitātes preču cenā vai preču aprakstā mājaslapā www.avtodelo.lv, līdz brīdim, kad vēl nav saņemts maksājums par precēm, ir tiesības vienpusēji izbeigt distances līgumu. Veicot preču pasūtījumu, jūs piekrītat, ka vietnē www.avtodelo.lv ievadītos datus var izmantot saskaņā ar vietnes www.avtodelo.lv lietošanas noteikumiem. Sākot preču pasūtīšanu, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis vietnes www.avtodelo.lv lietošanas noteikumus un sniedzat pareizu kontaktinformāciju, jūs piekrītat arī preču piegādes noteikumiem, tiesībām garantēt un atgriezt.

 

 

Datu konfidencialitāte un izmantošana

Lietotāju reģistrācija vietnē www.avtodelo.lv ir bezmaksas un brīvprātīga. Vietnes lietotājs ir fiziska persona, kas reģistrēta vietnē saskaņā ar šo noteikumu noteikto kārtību. Uzņēmums Avtodelo darbojas saskaņā ar tiesību aktiem par personas datu aizsardzību. Visu sniegto informāciju, kas attiecas uz personas datiem, mēs izmantosim tikai turpmāk norādītajiem mērķiem. Sniedzot informāciju, izmantojot vietni, jūs skaidri piekrītat, ka attiecīgā informācija nav konfidenciāla un to mēs varam glabāt un izmantot, lai sniegtu jums informāciju par produktiem, pakalpojumiem un darbībām, kas varētu jūs interesēt, veiktu tirgus izpēti, lai uzlabotu kvalitatīvi produkti un pakalpojumi Avtodelo uzņēmums. Daži personas dati ir nepieciešami, lai pilnīgāk izpildītu jūsu informācijas pieprasījumus vai apstrādātu jūsu pieprasījumu, piemēram, abonēt biļetenus, un šim nolūkam tos var nodot trešajām personām. Mēs vēršam jūsu uzmanību uz to, ka, lai uzlabotu pakalpojuma kvalitāti, interneta vietnes lietošanas laikā daļa informācijas var tikt savākta automātiski.

 

 

Autortiesību aizsardzība

Uzņēmums Avtodelo brīdina lietotājus, ka vietnes saturu aizsargā autortiesības (fotogrāfijas, raksti, audio un video ieraksti). Aizliegta jebkāda logotipa, attēlu, informācijas par preču zīmi Avtodelo reproducēšana, lietošana, pielāgošana, mainīšana, kas tiek parādīta tīmekļa vietnē.

 

 

Atcelt pasūtījumu

Nosaukums

* Tālruņa numurs

Zvaniet man atpakaļ
Lūdzu, gaidiet
Pieprasījums tika veiksmīgi nosūtīts.